
Фільтр до респіратора РУ 60 ТМ Україна BP
- Більше 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 1032850
81,93 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 820-58-99
ViberУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ: А1Р1 – захист від органічних газів та пар розчинників з температурою кипіння вище 65°С: бензол, ксилол, толуол, бензин, гас, галоїдорганічні сполуки, нітросполуки бензолу та його гомологів, похідні вінілбензолу, анілін, дреке; захист від аерозолів у вигляді частинок пилу, диму, туману, пари, а також бактерій та вірусів.
В1Р1 – захист від неорганічних газів: хлор, фтор, бром, сірководень, сірковуглець, хлорціан, галогени, арсини, ціан водню та ін. за винятком СО (оксиду вуглецю (II)); захист від аерозолів у вигляді частинок пилу, диму, туману, пари, а також бактерій та вірусів.
Е1Р1 – захист від кислих газів (двоокис сірки, водень йодистий, фтористий, хлористий, бромистий; кислоти мурашина та оцтова, пари азотної кислоти, пари сірчаної кислоти, пари фосфорної кислоти та ін); захист від аерозолів у вигляді частинок пилу, диму, туману, пари, а також бактерій та вірусів.
К1Р1 – захист від аміаку та його органічних похідних: анілін, дифеніланілін, хлоранілін, метиланілін та ін; захист від аерозолів у вигляді частинок пилу, диму, туману, пари, а також бактерій та вірусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
- Ціна: 81,93 ₴

